Вторник, 2019-07-23, 1:42 PM
Приветствую Вас Гость | RSS

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

Категории раздела
Форма входа

Наші досягнення

Наші досягнення 2018-2019 н.р.

Предметні конкурси

Остапенко Поліна, 11 кл. - ІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.

Свінчук Ілона, 11 кл. - ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, учитель Божок С.В.

Остапенко Поліна, 11 кл. - І місце на обласній олімпіаді з трудовго навчання, учитель Білоброва С.Д.

Іващенко Софія, 10 кл. - І місце на обласній олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.

Дериведмідь Марк, 9-В - ІІ місце на обласній олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.

Блащук Олеся, 8-А - ІІ місце на обласній олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.

Москалець Даніїл, 9-А кл. - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учитель Бебіна Т.О.

Гасанова Аміла, 10 кл. - ІІ місце в обласному конкурсі " Поезія нардів світу" (читання віршів англійською мовою), учитель Портяна А.Г.

 Черкаська Наталія, 9-А - І місце на ІV обласному конкурсі для школярів "Кристали: структура, властивості", учитель Бебіна Т.О.

Свінчук Ілона, 11 кл. - ІІ місце на обласному етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологї, учитель Божок С.В.

Дериведмідь Марк, 9-В - І місце на міській олімпіаді з правознавства, учитель Безвіконна Л.М.

Свінчук Ілона, 11 кл. - І місце на міській олімпіаді з біології, учитель Божок С.В. 

Остапенко Поліна, 11 кл. - І місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.

Іващенуо Софія, 10 кл. - І місце на на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.

Блащук Олеся, 8-А - І місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.

Марченко Юлія, 11 кл. - ІІ місце на міській олімпіаді з історії, учитель Безвіконна Л.М.

Іванченко Владислава, 8-А - ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Білоброва С.Д.

Дериведмідь Марк, 9-В - ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.

Синенко Денис, 11 кл. - ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.

Славитський Н., 8 кл. - ІІ місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Бебіна Т.О.

Москалець Даніїл, 9-А - ІІ місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Бебіна Т.О.

Куц В., 8-А - ІІІ місце на міській олімпіаді з географії, учитель Озерчук Г.Б.

Ключинець Володимир, 9-А - ІІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання, учитель Остапенко О.І.

Бутенко Олександра, 10 кл. - ІІІ місце на міській олімпіаді з географії, учитель Озерчук Г.Б.

Бондаренко Андрій, 10 кл. - ІІІ місце на міській олімпіаді з біології, учитель Треміля С.І.

Щербань Захар, 7-Б - ІІІ місце на міській олімпіаді з хімії, учитель Бебіна Т.О.

Тягло Яніна, 10 кл. - ІІІ місце на міській олімпіаді з німецької мови, учитель Савуляк С.А.

Козуб С., 4-Г - ІІ місце на міському етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,

учитель Петренко І.О.

Чугунова Н., 6-А - ІІІ місце на міському етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,

учитель Телюк Л.О.

Куц В., 8-А - ІІІ місце на міському етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, 

учитель Лелюх С.О.

Дудник К., 5-Б, - ІІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка,

учитель Демченко Л.В.

Зінченко І., 7-А - ІІІ місце на міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка,

учитель Максимова Л.П.

Дубровіна Вікторія, 9-Б - І місце на Всеукраїнському дитячому фестивалі "У світі Астрід Ліндгрен" (номінація "Есеїстика"),

учитель Писаренко О.В.

Молодча Анастація, 9-В - ІІІ місце у міському конкурсі знавців зарубіжної літератури, учитель Писаренко О.В.

Молодча Анастасія, 9-В клас І місце у IV обласному конкурсі знавців англійської мови, номінація "Малюнок", учитель Пушкіна А.А.

Дубровіна Вікторія, 9-Б - ІІ місце у IV обласному конкурсі знавців англійської мови, номінація "Малюнок", учитель Пушкіна А.А.

Соколов Богдан, 5-Б - ІІІ місце у IV обласному конкурсі знавців англійської мови, номінація "Пісня", учитель Кочерга Н,Л.

Творчі конкурси 

Сенчук Максим, 11 клас - І місце у регіональному відкритому конкурсі юних фотографів "Погляд майстра", номінація "Оригінальне фото зняте мобільним телефоном" (старша вікова категорія)

Сенчук Максим, 11 клас - ІІІ місце у регіональному відкритому конкурсі фотовідеоаніматорів "Погляд майстра", номінація "Відео" за виконання домашнього завдання (старша вікова категорія)

Бутенко Олксандра, Довгань Анастасія, Кратенко Анна (команда учнівського самоврядування "КРОК"), 10 кл. - ІІІ місце на міському огляді-конкурсі правоосвітньої та правовиховної роботи в закладах освіти, керівник Любченко Л.І., Миколаєнко О.С.

Сенчук Максим, 11 кл. - І, ІІ (2) місця на обласному конкурсі дитячої творчості "Дивосвіт"

Марченко Юлія, 11 кл. - ІІ місце на Національному конкурсі "Українська революція: 100 років надії і боротьби", учитель Безвіконна Л.М.

І місце на міському конкурсі "Тато, мама, я - спортивна сім’я " 4-А клас , учитель Хорошевський В.О.

ІІІ місце на обласному конкурсі "Тато, мама, я - спортивна сім’я " 4-А клас , учитель Хорошевський В.О.

Марченко Юлія, 11 кл. - ІІ місце на Національному конкурсі "Українська революція: 100 років надії і боротьби", учитель Безвіконна Л.М.

Марченко Юлія, 11 кл. - ІІ місце на обласному конкурсі екскурсоводів "Край, у якому я живу", учитель Безвіконна Л.М.

Марченко Юлія, 11 кл. - І місце на обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді "Українська революція: 100 років надії і боротьби", учитель Безвіконна Л.М.

Адаменко Софія, 2-Б - І місце у Міжрегіональних змаганнях зі спортивних танців, керівник Висота А.С.

Синяговська Єва, 2-Б - ІІ місце у Міжрегіональних змаганнях зі спортивних танців, керівник Висота А.С.

Бутенко Олксандра, Довгань Анастасія, Кратенко Анна (команда учнівського самоврядування "КРОК"), 10 кл. - ІІ місце на обласному етапі V обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє" (номінація "Я маю право"), керівники Любченко Л.І., Миколаєнко О.С.

Безвіконна Л.М. - І місце в міському конкурсі пошукових робіт "Моя Батьківщина - Україна", номінація "З попелу забуття"

Черкасець Т.І. - ІІ місце в міському конкурсі пошукових робіт "Моя Батьківщина - Україна", номінація "Духовна спадщина мого народу"

Мелікова Ольга, 7-Б - ІІ місце у конкурсі дитячої творчості "Дивосвіт", номінація "Паперопластика "(квілінг), керівник Мирна Г.М.

Зінченко Інна, 7-А - ІІ місце у конкурсі дитячої творчості "Дивосвіт", номінація "Малюнок", керівник Медяник О.П.

Нечай Євгенія, 7-А - ІІІ місце у конкурсі дитячої творчості "Дивосвіт", номінація "М'яка іграшка", керівник Остапенко Т.М.

І місце в обласному конкурсі квіткових композицій "Засяяла в барвах осіння Полтава"

І місце у Всеукраїнській акції Тиждень юного натураліста", керівник Треміля С.І.

ІІ місце у міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел", керівник Треміля С.І.

ІІІ місце у міському та обласному етапах акції "Зелений паросток майбутнього", номінація "Жива зелена хвиля подвір'я (операція "Чисте подвір'я")", керівник Треміля С.І.

 

Наші досягнення 2017-2018 н.р

І місце у ІІ етапі Всеукраїнського  конкурсу захисту науково дослідницьких робіт МАН (Свінчук Ілону – (Секції екології) – керівник Божок С.В)

І місце у ІІ етапі Всеукраїнського  конкурсу захисту науково дослідницьких робіт МАН (Семенову Жанну – (Секція валеології) – керівник Салюк Н.В.)

І місце у Обласному хімічному конкурсі «Кристали: структура, властивості» У номінації «Наукові спостереження» (Москальця Даніїла 8-А клас та керівника Бебіну Т.О.)

ІІ місце у номінації «Вирощені кристали»  (Черкаська Наталія 8-А клас  та керівника Бебіну Т.О.)

Наші досягнення 2014-2015 н.р

I місце у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (учениця 11 класу Боровенко Юлія та учень 9-Б класу Брицун Андрій, керівник учитель історії Безвіконна Л.М.)

I місце в I етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (учениця 11 класу Писаренко Тетяна, керівник учитель обоазотворчого мистецтва Медяник О.П.)

II  місце в міському та III місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Ш місце у міській олімпіаді з біології (учениця 10 класу Пушкар Альбіна, керівник учитель біології Божок С.В.)

ІІ місце у міській олімпіаді з  біології (учениця 10 класу Мачуліна Анжеліка, керівник учитель біології Божок С.В.)

ІІІ місце у міській олімпіаді з   української мови (учениця 8-А класу Макідон Ярослава, керівник учитель української мови та літератури Коваленко О.О.)  

ІІІ місце у міській олімпіаді з української мови (учениця 7 класу Клепко Анастасія, керівник, учитель української мови та літератури Максимова Л.П.)

ІІІ місце у міській олімпіаді з математики та III місце у міській олімпіаді з хімії (учень 9-Б класу Ємець Владислав, керівники учитель математики Терехова К.Г., учитель хімії Бебіна Т.О.)

ІІІ місце у міській олімпіаді з географії (учень 9-Б класу Брицун Андрій, керівник учитель географії Озерчук Г.Б)

ІІІ місце у міській олімпіаді з історії (учень 11 класу Анісов Сергій, керівник учитель історії Пустяк Р.М.)

ІІІ місце у міській олімпіаді з історії та III місце у міській олімпіаді з хімії (учень 8-Б класу Мороз Станіслав, керівники учитель історії Пустяк Р.М., учитель хімії Бебіна Т.О.)

ІІІ місце у міській олімпіаді зі світової літератури (учениця 11 класу Дмитренко Каріна, керівник учитель російської мови та світової літератури Любченко Л.І.) .

III місце у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»  (6-Б клас, класний керівник Безвіконна Л.М.)

II місце у міському конкурсі знавців української мови та літератури ім..П.Яцика (учениця 5-Б класу Ярута Богдана, керівник учитель української мови та літератури Демченко Л.В.)

III місце у міському конкурсі української мови та літератури ім..П.Яцика. (учениця 7-А класу Сліпченко Віра, керівник Максимова Л.П.)

II місце у міському конкурсі знавців української мови та літератури ім..П.Яцика (учениця 8-Б класу Макідон Ярослава, керівник учитель української мови та літератури Максимова Л.П.)

II місце у міському літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка (учениця 7-А класу Семенова Жанна, керівник учитель української мови та літератури Максимова Л.П.)

III місце у міському літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка (учениця 8-Б класу Василенко Дарина, керівник учитель української мови та літератури Коваленко О.О.)

III місце у міському літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка (учениця 11 класу Пєшкова Марина, керівник учитель української мови та літератури Остапченко О.Д.)

Ш місце у міському конкурсі «Здіймайся до зір, наше слово про мир» (учениця 10 класу Кравченко Анна, керівник учитель української мови та літератури Остапченко О.Д.)

I місце у міському  конкурсі екотеатрів, екотеатр «Дзвін», високий рівень майстерності виступу та оригінальність художнього оформлення в обласному конкурсі-огляді екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу)

I місце у Всеукраїнському та II місце у обласному конкурсі «Птах року» (9-Б клас, класний керівник Треміля С.І.)

 

I місце у міському конкурсі знавців рідних птахів «У світі птахів» (учень 8-А класу Кобець Олександр, керівник учитель біології Треміля С.І.)

I місце у міському конкурсі на кращу штучну гніздівлю «Свято птахів»  (учні 8-А класу Боженко Юрій та Мусаєв Руслан, керівник учитель обслуговуючої праці Остапенко О.І.)

II місце у міському конкурсі на кращу годівницю  «Свято птахів» (учень 8-А класу Білобров Олег, керівник учитель трудового навчання Остапенко О.І.)

III місце в обласному конкурсі-огляді «Збережи ялинку» (учениця 9-А класу Приходько Анна, керівник учитель обслуговуючої праці Білоброва С.Д.)

I місце у районних та II місце у міських змаганнях Чемпіонату України з баскетболу 3*3 серед загальноосвітніх шкіл, I місце у районних та II місце у міських змаганнях з баскетболу (Шикаренко Микола (9-А клас), Міщенко Володимир (9-А клас), Литвиненко Ігор, Анісов Сергій (11 клас) (не виходить), Леонов Максим (11 клас), Старжинський Олександр (11 клас), Голишкін Антоній (9-Б клас), керівник учитель фізичного виховання Віташ С.В.)

I місце у  міському фестивалі «Світ дитячих захоплень», номінація «Народне мистецтво» (учень 11 класу Юрій Луценко  та учениця 10 класу Діана Луценко) 

I місце у міському  конкурсі малюнків «Вода для розвитку» (учениця 6-А класу Бойко Єва, керівник учитель образотворчого мистецтва Медяник О.П.)

I місце у міському конкурсі «Таланти твої, багатодітна родино» (учениця 8-Б класу Мироненко Наталія)

I місце у відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (номінація «Малюнок») та III місце у міському конкурсі «Пам'ять вічно жива» (учень 8-А класу Білобров Олег, керівник учитель образотворчого мистецтва Медяник О.П.)

II місце у відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» (номінація «Паперопластика») (учениця 9-А класу Яременко Жанна, II місце у міському конкурсі «Новорічна іграшка» (учениця 8-Б класу Замостян Анна, керівник учитель обслуговуючої праці Білоброва С.Д.)

III місце у Всеукраїнському конкурсі «Мальовнича Україна» (учениця 11 класу Шуть Вікторія, керівник учитель образотворчого мистецтва Медяник О.П.)

II місце у міському фестивалі команд КВК - команда КВК «27 Вольт»: Муратова Валерія, Шуть Вікторія, Степанова Юлія, Кулик Христина, Бандура Анастасія,  Сорокотяга Данило, Довгань Анастасія, Леонов Максим (не виходить), Космаєнкко Костянтин, керівник заступник директора з НВР Любченко Л.І.  

 

Наші досягнення 2013-2014 н.р

 

I місце у фотоконкурсі серед ЗНЗ України «Кращий шкільний музей» 

I місце у національному етапі Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року» - 8-Б клас

I місце у номінації «Вишневі усмішки» у X обласному конкурсі юних гумористів «Посміхнімось щиро Вишні» -  Павлюк Андрій, Павлюк Роман, Гончаренко Василь (11-Б клас)

I місце в обласному та міському конкурсі творчих робіт учнівської молоді «Я відкриваю світ собі щодня», номінація «Образотворче мистецтво» - Марюхно Анна (10 клас)

I місце в обласному та міському конкурсі творчих робіт учнівської молоді «Я відкриваю світ собі щодня», номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» - Кадюк Олена (8-Б клас)

II місце в обласному та міському конкурсі творчих робіт учнівської молоді «Я відкриваю світ собі щодня», номінація «Художньо-публіцистичні твори» - Любченко Валерія  (7-Б клас)

I місце у відбірковому етапі обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Світ, у якому я живу» - Пістряк Артем (10 клас)

II місце в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року» - 8-Б клас

I місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів», номінація «Агітаційна робота» - Білобров Олег (7-А)

I місце в обласному конкурсі «Галерея кімнатних квітів» - 8-Б клас

I місце у міському та III місце в обласному конкурсі екологічних бригад – шкільний екотеатр «Дзвін»

II місце у міському та  III місце в обласному фестивалі команд КВК – шкільна команда КВК «27 Вольт»

I місце у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» - 5-В клас

II місце  у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» - 6-А клас 

I місце у міському фестивалі дитячої творчості «Шевченко в серці кожного із нас», номінація «Художники» - Марюхно Анна 10 клас

II місце – міський фестиваль дитячої творчості «Шевченко в серці кожного із нас», номінація «Ерудити» - Пєшкова Марина 10 клас

III місце у  міському фестивалі дитячої творчості «Шевченко в серці кожного із нас», номінація «Декламатори» - Павлюк Андрій (11-Б клас)

I місце у міському фестивалі «Світ дитячих захоплень» - шкільний ансамбль «Дзвіночок»

II місце у міському фестивалі «Світ дитячих захоплень», номінація «Вокальне мистецтво» (соло) - Жорник Катерина (7-Б клас)

I місце у міському фестивалі «Світ дитячих захоплень», номінаціїя «Вокальне мистецтво» (дует) -  Жорник Катерина, Мироненко Наталія (7-Б) та хореографічний колектив « Вікторія»

I місце у  міському фестивалі «Світ дитячих захоплень», номінація «Хореографічне мистецтво» - Луценко Діана (9-Б), Луценко Юрій (10)

III місце у міському фестиваль «Світ дитячих захоплень» - ансамбль «Український візерунок»: Довгань Анастасія, Івко Данило, Бабич Максим, Глущенко Владислава, Прудка Анна, Литовченко Євгеній

Поиск
Календарь
«  Июль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2019
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz