Четверг, 2021-04-22, 11:25 PM
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27"

Категории раздела
Форма входа

Завітайте до нашої школи

Новий освітній простір для НУШ

          Особливістю Нової української школи є, поміж іншого, організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З цією метою змінюється і просторово-предметне оточення навчання: медіатеки з вай-фаєм  та інтерактивні дошки, мобільні робочі місця, навчальне приладдя, лабораторне обладнання тощо.

Сучасний освітній простір школи

Нова українська школа  - це, безумовно, виклик часу.  І батьки, і вчителі, і діти розуміють, що не може школа  ХХІ сторіччя бути такою ж, як і у минулому  ХХ-му. Спираючись на це, учні 10-11 класів школи розпочали втілення довготривалого проєкту «Новий освітній простір», перший етап якого передбачає оформлення стін і коридорів школи, бо саме з коридорів та фоє школи починається загальне враження від закладу, саме у коридорах формується настрій на цілий учбовий день ...

 

 

 

 

 

 

Кабінет трудового навчання

Трудове навчання покликане сформувати у дітей основи технологічної грамотності, підготувати їх до практичного життя та трудової діяльності в майбутньому. В умовах сучасного світу високих технологій, постійного оновлення інформаційного простору уроки трудового навчання набувають більш широкого значення. Саме тому на базі школи створено новий сучасний кабінет трудовго навчання для дівчаток, оформлення та наповнення якого сприяє розвитку творчих здібностей учнів, формуванню креативного мислення та ключових компетентностей в умовах Нової української школи.

 

 

Картинна галерея

      КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області" - одна з небагатьох шкіл міста, яка має власну картинну галерею, що налічує 158 полотен 34 художників, а деякі з них є всесвітньо відомими. Експозиція полотен розташована у коридорах, тому всіх, хто заходить до   школи  вперше,   вражає   наша галерея. Історія виникнення картинної галереї цікава. Абдулін Мансур Гізатулович, учасник Великої Вітчизняної війни, мешканець Оренбурзької області, який визволяв наше місто від німецько-фашистських загарбників у 1976 році, приїхавши на святкування Дня визволення Полтави, зустрічався з учнями нашої школи і подарував 15 своїх полотен, які й стали початком зібрання.

Експозиція художніх полотен у школі стали осередком для проведення творчих уроків, зустрічей з відомими людьми. Досвід     існування     галереї  доводить,   що   твори   мистецтва - безумовні   вихователі.   Вони   не говорять уголос, але впливають кольором, змістом на душі дітей, бо тільки прекрасне робить людину доброю, мудрою, щасливою.

 

Історико - краєзнавчий музей "Стара Полтава"

Історико - краєзнавчий музей "Стара Полтава" при Полтавській загальноосвітній школі І - III ступенів № 27 працює з 2001 року.

 

Музей «Стара Полтава»- центр громадянського виховання учнівської молоді. Робота музею спрямована на розвиток, збагачення й удосконалення матеріальної бази музею,   організацію   наукової  роботи   по   вивченню   історії  рідного   краю,   розвиток краєзнавства, екскурсійну та пропагандистську роботу.Експозиція музею охоплює найцікавіші сторінки історії нашого міста з 15-10 тис. р. до 20-х р. 20ст.

Музей має такі центри:

1) історико-археологічний;

2) етнографічний;

3) культової архітектурний.

Центри поділяються на сектори: пошуковий, дослідницький (фондово-експозиційний), просвітницько-науковий. Очолює роботу музейна рада, що розробила технологію пошукової роботи та поради пошуковцям . Відповідно до тематики роботи рада музею систематично комплектує фонди, проводячи велику збиральницьку роботу. З метою виявлення дітей, що цікавляться історією та музейною роботою, кожен клас працює над науково-дослідницьким завданням із краєзнавства.

 

Шкільна літературна кімната М.В.Гоголя

        Літературно-культурним осередком нашої школи стала кімната М.В.Гоголя. Основна мета її створення - поглиблене вивчення письменника: розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей, розширення кругозору, розвиток пізнавальних інтересів та естетичних смаків.

Вивчення сучасною молоддю мистецької спадщини М.В.Гоголя має величезний педагогічний вплив. Адже 164 роки поспіль його твори продовжують відкривати глибину української душі, чарівний світ рідної природи, національний колорит українського характеру, велич людської особистості.

 

        Створюючи кімнату-музей М.В.Гоголя, педагогічний колектив чітко усвідомлював  основне  завдання  -  за допомогою музейних засобів допомогти дітям вийти на поле культури. Навчально-виховний центр очолює рада кімнати, яка організовує роботу секцій «Літературна вітальня» й «Пошук». Дуже часто проводяться екскурсії в кімнаті – музеї нашої школи.

 

Танцювальний клас

Для розвитку здібностей юних обдарувань у школі працює спортивно - танцювальний гурток «Реверанс». Учасники гуртка неодноразові призери міських конкурсів фестивалю дитячої творчості. Гурток відвідує 60 вихованців школи. Любов до прекрасного у них виховує майстер спорту України з спортивних танців Гайдар Олена Володимирівна. 

 

Бібліотека

Бібліотека - море книг,

Бібліотека - храм науки…

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби  нетлінні  в руки!

                                         П.Гоць

І дійсно, бібліотека - це скарбниця знань, яка сприяє формуванню культури, саморозвитку особистості дитини, підвищенню інформаційної, освітньої, виховної, пізнавальної, інтелектуальної діяльності школярів. До послуг учнів нашої школи просторий читальний зал.

 

        З метою залучення учнів до пошуку необхідної Інформації у бібліотеці проводяться різні форми роботи: бібліотечні уроки на тему: «Довідкова література», «Що таке каталог?», «Як книжка прийшла до людей», «Мій друг – книга», книжкові тематичні виставки та виставки нових надходжень, огляди літератури масові заходи по популяризації книги. «Сторінками улюблених казок», «Свято книги», «Нам без книг ніяк не можна».

 

Кімната І.П.Котляревського

 

У стінах Полтавської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів № 27 знаходиться кімната І.П.Котляревського, яку було офіційно відкрито 14 листопада 2007 року. Ідея створення кімнати виникла давно. Адже наша школа географічно розташована поблизу могили нашого славетного земляка Івана Петровича Котляревського . Спочатку було вибрано концепцію створення кімнати — І.П.Котляревський очима пересічного громадянина. Директор  школи Людмила Миколаївна Заяц вклала всю душу у цю потрібну справу. Завдяки її умінню , наполегливості вона залучила до роботи художників - дизайнерів Гречановського І.П. та Гречановську Л.Ю., які оформили стенди, професійного фотографа Володимира Білого, який працював із фондами музею-садиби та літературно - меморіального музею І.П.Котляревського, заслуженого майстра України Безулю В.І., який зробив ляльки, що зберігаються у кімнаті, працівників музею-садиби та літературно-меморіального музею І. П. Котляревського.

 

 

 
 

 

Поиск
Календарь
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архив записей

Copyright MyCorp © 2021
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz