Пятница, 2018-10-19, 11:11 AM
Приветствую Вас Гость | RSS

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

Категории раздела
Форма входа
Главная » 2018 » Февраль » 18 » Вибір проектів підручників для 5 класу
9:08 PM
Вибір проектів підручників для 5 класу

Протокол №7

засідання педагогічної ради вчителів  Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27» від 13.02.2018р.

 

Присутні: директор школи, заступники директора, учителі.

 

Порядок денний

  1. Про вибір проектів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році.

 

Слухали: директора школи Заяц Л.М., яка розповіла, що вчителі з 05 по 11 лютого 2018 року ознайомлюються на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів, допрацьованих відповідно до чинних навчальних програм для 5 класу.

         Вибір підручників від кожного методичного об’єднання до 13.02.2018р. доручено таким вчителям:

Телюк Л.О. – українська мова і література;

Пушкіна А.А. – англійська мова;

Савуляк С.А. – німецька мова;

Писаренко О.В. – зарубіжна література;

Любченко Л.І. – російська мова;

Гусєва Л.С. – математика;

Треміля С.І. – основи здоров’я, природознавство.

 

Слухали: Телюк Л.О., учителя української мови і літератури, яка розповіла, що підручник «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.) відповідає програмі. Він орієнтований на використання сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів.

Підручник «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.) містить різнорівневі завдання, орієнтовані на вікові особливості п’ятикласників, написаний у доступній і цікавій формі.

Пушкіна А.А., учитель англійської мови, зазначила, що підручник «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Несвіт А.М.) відповідає новій програмі з англійської мови, у ньому висвітлені всі теми навчальної програми, граматичний матеріал поданий у цікавій і доступній формі.

Савуляк С.А., учитель німецької мови, розповіла , що методичне об’єднання вчителів надало перевагу підручнику «Німецька мова» (1-й рік навчання). 5 клас» (авт. Сидоренко М.М., Палій О.А.), оскільки він складається з уроків для закріплення й узагальнення навчального матеріалу. Він поданий у ігровій формі, що сприяє мимовільному швидкому поповненню лексичного запасу учнів, розвитку абстрактного мислення.

Підручник сприяє формуванню в учнів навичок і розвитку вмінь в усіх видах мовленнєвої діяльності.

Писаренко О.В., учитель зарубіжної літератури, зазначила, що підручник «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В. та ін.) містить інформацію про зарубіжних письменників, художні тексти подано в класичних і сучасних перекладах. Запропоновано інтерактивні технології вивчення літературних творів, різноманітні рубрики, що розкривають красу художнього слова.

Любченко Л.І., учитель російської мови, повідомила, що підручник «Російська мова (1-й рік навчання) для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою. 5 клас» (авт. Полякова Т.М., Симонова О.І.), написаний у доступній і цікавій формі. У ньому можна знайти не тільки завдання з навчання читанню, письму і розвитку мовлення, але й цікаві тексти, різнопланові матеріали, мовні завдання. Діти можуть обирати завдання за своїми здібностями, вирішувати проблемні ситуації й робити висновки, правильно оцінювати свої навчальні досягнення.

Гусєва Л.С., учитель математики, розповіла, що підручник «Математика. 5 клас» (авт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.) стане надійним помічником учнів і їх батьків у вивченні математики. Він складається з окремих пунктів, у яких викладено теоретичний матеріал у легкій і доступній формі. Виділено жирним шрифтом слова, що означають математичні терміни, правила й важливі твердження. Наведено можливі зразки розв’язання задач. Крім того, у підручнику міститься оповідання з історії розвитку математики.

Треміля С.І., учитель біології, розповіла, що підручник «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О.Г., Бойко В.М.) відповідає програмі, структурований, у ньому гарна якість зображень. Правила і визначення понять вміщено на кольорових плашках. Текст доповнено ілюстраціями, що допомагають зрозуміти написане.

Підручник «Основи здоров’я. 5 клас»» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В.) логічний, яскравий, орієнтований на використання сучасних педагогічних технологій. Відповідає віковим особливостям п’ятикласників.

 

Ухвалили:   

Замовити наступні підручники для учнів 5 класу:

  1. «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.);
  2. «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.);
  3. «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Несвіт А.М.);
  4. «Німецька мова» (1-й рік навчання). 5 клас» (авт. Сидоренко М.М., Палій О.А.);
  5. «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І.);
  6. «Російська мова (1-й рік навчання) для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою. 5 клас» (авт. Полякова Т.М., Симонова О.І.);
  7. «Математика. 5 клас» (авт. Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.);
  8. «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О.Г., Бойко В.М.);
  9. «Основи здоров’я. 5 клас»» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.);

 

 

Голова педради Заяц Л.М.

Секретар Телюк Л.О.

Учителі, що здійснювли безпосередній вибір підручників:

Телюк Л.О.

Пушкіна А.А.

Савуляк С.А.

Писаренко О.В.

Любченко Л.І.

Гусєва Л.С.

Треміля С.І.

Просмотров: 122 | Добавил: Dread | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Поиск
Календарь
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Copyright MyCorp © 2018
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz